Інтернет ТБ

Технологія IPTV (англ. Internet Protocol Television) — сучасний стандарт цифрового телебачення з передачею даних через протокол IP.

Для перегляду IPTV на ПК використовуються медіаплеєри, здатні виступати в якості 
серверів для трансляції потоку аудіо / відео по мережі (VLC media player).   

VLC media player — це вільний медіаплеєр. Для відтворення файлів мультимедіа не потрібні додаткові кодеки, вони вже «вмонтовані» в програму. VLC відмінно відтворює потокове відео (IPTV) та Інтернет-радіо. Також програма може записувати потокове аудіо / відео на комп’ютер. Тому VLC media player буде оптимальним рішенням для перегляду телепередач на комп’ютері, що підходить для більшості сучасних операційних систем. 

Офіційний сайт програми: http://www.videolan.org 
Плейлист зі списком каналів: формат m3u

Інструкція з використання VLC Media Player


1. Зайдіть на офіційний сайт програми і завантажте інсталяційний файл, попередньо обравши тип своєї ОС.

1.png


1.1. Для запуску інсталяціонного файла потрібно вибрати його в списку завантажених файлів і натиснути клавішу Enter або двічі клацнути лівою клавішею миші на файлі.

2.png


1.2. Після запуску з’явиться вікно вибору мови інтерфейсу. Виберіть необхідну вам мову та клацніть «ОК».  
Після запуску з’явиться вікно вітання. Необхідно натиснути «Далі». Для початку установки програми необхідно погодитися з ліцензійною угодою. Для цього необхідно натиснути також «Далі».

3.png

1.3. Далі з’явиться вікно вибору компонентів програми для установки. Рекомендуємо використовувати тип встановлення «Мінімальна». Якщо ви досвідчений користувач ПК, виберіть відповідний набір компонентів і натисніть «Далі». 

4.png

1.4. Останній етап — вибір папки установки. Рекомендуємо використовувати шлях по замовчуванню. Якщо ви досвідчений користувач ПК, виберіть шлях установки програми і натисніть «Встановити». 

5.png

1.5. Запуститься процес встановлення програми. Після завершення встановлення натисніть «Кінець». Тепер можна приступати до налаштування програми.

6.png


2. Перед початком налаштування завантажте файл зі списком каналів формат m3u та збережіть його собі на комп’ютер

3. Далі необхідно відкрити цей файл за допомогою VLC Media Player. Для цього перейдіть до програми, виберіть «Відкрити файл» пункті «Медіа» або використовуйте поєднання клавіш Ctrl + O. Знайдіть файл з плейлистом і натисніть «Відкрити».


Все готово, приємного перегляду!


Для перегляду IPTV на мобільних пристроях та планшетах використовуються медіаплеєри, здатні виступати в якості 
серверів для трансляції потоку аудіо / відео по мережі (VLC media player).   

VLC media player — це вільний медіаплеєр. VLC відмінно відтворює потокове відео (IPTV) та Інтернет-радіо. Тому VLC media player буде оптимальним рішенням для перегляду телепередач на вашому мобільному телефоні та планшеті, що підходить для більшості сучасних операційних систем. 

Офіційний сайт програми: http://www.videolan.org 
Плейлист зі списком каналів: формат m3u

Інструкція з використання VLC for Mobile


1. Зайдіть на App Store або Google play з свого мобільного пристрою чи планшету та введіть в пошуку "VLC" і завантажте додаток "VLC for mobile" для iOS або "VLC for Android" для Android OS

00000327.png


2. Перед відкриттям додатку на мобільному пристрої або планшеті, скопіюйте посилання зі списком каналів формат m3u

3. Відкрийте додаток "VLC for mobile" для iOS або "VLC for Android" для Android OS та перейдіть в розділ "Network Stream"

2019-06-23_0948.png

4. Вставте посилання зі списком каналів формат m3u та натисніть "Open Network Stream"

2019-06-23_0950.png

Все готово, приємного перегляду!

Раздел не найден.

Описание таба